Obsluha samoobslužné restaurace

IQLANDIA, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Nitranská 410, 460 07 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 18200 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Číšníci a servírky (5131)

Pracoviště a kontakty

Firma:IQLANDIA, o.p.s., IČ 25444565, http://ww.iQlandia.cz
Pracoviště:IQLANDIA, o.p.s.-003 Science center iQLANDIA, Nitranská 410/10, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 16000 do 18200 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Směnnost: 6, 8 nebo 10 hodinové směny, jednou za 14 dní víkend
Pracovní úvazek: plný nebo zkrácený
Pracovněprávní vztah: HPP
Minimální vzdělání: vyučení, ÚSO kuchař/číšník výhodou
Pracovní poměr: 1. 2. 2017
Mzdové podmínky: 16 000 Kč až 18 200 Kč
Požadované dovednosti: Zkušenosti s obsluhou restaurace, kavárny apod., zkušenosti s přípravou a podáváním jídel a nápojů, komunikativní dovednosti, vstřícný přístup k zákazníkům, zkušenosti s vedením pokladny a prací s hotovostí, dovednost komunikovat s dětmi.
Jazykové znalosti: Schopnost domluvit se anglicky nebo německy výhodou
Výhody: Dlouhodobá spolupráce, závodní stravování, bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších zařízení pro rodinné příslušníky, denní směny, nekuřácké prostředí restaurace.
Pracovní náplň a další dovednosti: Jednání s návštěvníky restaurace iQLANDIE, aktivní a vstřícný přístup, obsluha zákazníků, práce s pokladnou, spolupráce se zásobováním restaurace, odpovědnost za hmotný majetek a finanční hotovost, podávání jídel a nápojů.
Hlásit se e-mailem.

Poslední změna:2017-01-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11991710749

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou