Odborný pracovník údržby - elektro

IQLANDIA, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Nitranská 410, 460 07 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektromechanici (7412)

Pracoviště a kontakty

Firma:IQLANDIA, o.p.s., IČ 25444565, http://ww.iQlandia.cz
Pracoviště:IQLANDIA, o.p.s.-003 Science center iQLANDIA, Nitranská 410/10, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Směnnost: 12 hodinové nebo 8 hodinové směny včetně sobot a nedělí
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou elektro, ev. vyučení v oboru elektro, elektrikářské oprávnění, vyhl. 50
Pracovní poměr: leden 2017
Nástupní plat: 18000,- až 22200 Kč
Požadované dovednosti: všestranná manuální zručnost, práce s ručním elektrickým nářadím, technické a logické myšlení, schopnost orientace v el. schématech EPS, EZS a identifikace poruch, osvědčení pro samostatnou činnost dle §6 vyhl. 50/78 sb., zákaznická orientace, práce s PC, schopnost pracovat v týmu, časová flexibilita,
Pracovní náplň: údržba interiéru a exteriéru centra, údržba a oprava veškerého technického zařízení science centra, především exponátů, spolupráce při konstrukci a montáži nových exponátů, asistence při instalaci putovních výstav.
Výhody: Dlouhodobá spolupráce, závodní stravování, bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších institucí pro rodinné příslušníky, možnost odkupu zboží za zvýhodněnou cenu, jazykové kurzy …
ŘP: Aktivní řidič
Jazyky: Aj výhodou
Zaslat životopis e-mailem nebo e-mailem stačí uvést jméno, telefon a o jakou pozici máte zájem, poté budete kontaktování - nechodit na pracoviště bez předchozí domluvy!!!

Poslední změna:2017-03-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11831660749

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B