Obchodní asistenti

IQMoney Consulting, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Na Lapači 394, 755 01 Vsetín, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-11-03
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:IQMoney Consulting, s.r.o., IČ 04302460
Pracoviště:IQMoney Consulting, s.r.o. 01, Na Lapači 394, Rokytnice, 755 01 Vsetín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2015-11-03
Mzdové rozpětí:od 15000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OBCHODNÍ ASISTENTI
POŽADUJEME: minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, znalost práce na PC, po domluvě je možná spolupráce i se studenty nastupujícími do závěrečných ročníků, důležitým požadavkem je samostatnost, poctivost a profesionalita, zodpovědný přístup k práci, příjemné a reprezentativní vystupování.
NÁPLŇ PRÁCE: společnost vznikla za účelem poskytovat lidem vzdělání ve finanční gramotnosti a nadstandardní služby v oblasti finančního trhu. Hledáme do našeho kolektivu charismatického a komunikativního člověka, jehož náplní práce bude administrativní podpora, příprava obchodních jednání, pomoc při tvorbě měsíčních plánů, tvorba projektů, kontrola apod. Jde o zajímavou práci v prostředí příjemné kanceláře.
NABÍZÍME: prostředí příjemného kolektivu, individuální zapracování, příležitost dlouhodobé spolupráce, možnost osobního a kariérního růstu, zajímavé odměny, nadstandardní finanční ohodnocení či rekvalifikaci.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 737 525 347 nebo osobně na pracovišti v době od 8:00 do 16:00 hodin, e-mail: [email protected]
ověřeno 3.11.2015

Poslední změna:2015-11-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 9500200759

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou