Asistent/ka zákaznického servisu

IRE-TEX PRAHA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Slavojova 1011, 318 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2015-04-24
Mzdové podmínky (brutto)
21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:IRE-TEX PRAHA s.r.o., IČ 25222414
Pracoviště:IRE-TEX PRAHA s.r.o. [1], Slavojova 1011/5, 31800 Plzeň 18

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-04-24
Mzdové rozpětí:od 21000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Životopis zasílat na e-mail: [email protected]
Pracovní náplň:
vedení zákaznické agendy, zadávání objednávek od zákazníků do systému, kontrola zadávaných údajů podle technických výkresů, objednávky k dodavatelům, agenda s řešením reklamací, komunikace se zákazníkem.
Požadavky:
SŠ vzdělání, dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost, flexibilita, důslednost, orientace na klienta, velmi dobrá uživ. znalost PC (Windows, Excel, Word), znalost AJ, praxe nutná, znalost informačního systému Helios výhodou, odolnost vůči stresu.
Nabízíme:
zázemí stabilní české společnosti, zajímavé platební podmínky, stravenky po zkuš. době, mobilní telefon, až 25 dní dovolené.

Poslední změna:2015-04-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 8811270772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou