Konstruktér/ka obalů - designer/ka

IRE-TEX PRAHA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Slavojova 1011, 318 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Průmysloví a produktoví designéři (21631)

Pracoviště a kontakty

Firma:IRE-TEX PRAHA s.r.o., IČ 25222414
Pracoviště:Slavojova 1011/5, Skvrňany, 318 00 Plzeň 18

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
- komplexní, samostatný vývoj běžných a speciálních obalů, zejména pro průmyslové využití
- samostatné zhotovování jejich funkčních vzorků
- zpracování technologických postupů sériové výroby obalů
- změnová řízení na základě požadavků zákazníka
- řízení kvality dle norem ISO
Požadavky:
- SŠ/VŠ technického směru (strojírenství, elektro)
- výhodou 3 - 4 roky praxe v oboru
- kreativní myšlení, manuální zručnost (modelář a šikovný kutil výhodou)
- uživatelsky PC Office, Autocad, Solid Works, výhodou Corel
- angličtina na komunikativní úrovni
- ŘP sk. B
- flexibilita, schopnost se samostatně vzdělávat, zejména v oboru
- schopnost týmové práce
Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti
- zajímavé finanční podmínky
- po zkušební době stravenky 100,-- Kč
- mobilní telefon
- až 25 dnů dovolené
- příspěvky na penzijní připojištění 300,-- Kč měsíčně
- zaměstnanecké benefity ve formě příspěvku na dovolenou a volnočasové aktivity
- nástupní mzda 25 až 35.000,-- Kč dle praxe a zkušeností
- možnost dalších benefitů - čtvrtletní a roční odměny
Místo výkonu práce: Plzeň
Nástup dle dohody.
V případě zájmu zasílejte své profesní CV na e-mailovou adresu [email protected].

Poslední změna:2016-09-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 11409080734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou