Manipulant/ka skladu

IRE-TEX PRAHA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 387, 530 03 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-19
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:IRE-TEX PRAHA s.r.o., IČ 25222414
Pracoviště:IRE-TEX PRAHA s.r.o. - provozovna, Průmyslová 387, Pardubičky, 530 03 Pardubice 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-05-19
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na dovolenou, volnočasové aktivity, penzijní připojištění
Podnikové stravování, stravenky
Dovolená navíc, až 25 dní

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce Pardubice
Požadavky - dobrá fyzická kondice
Náplň práce:
- manipulace s materiálem, vyskladňování objednávek, přejímání zboží, kontrola stavu přejímaného zboží při příjmu i výdeji dle metodik společnosti
- obsluha VZV a dalších zařízení
- vykládky a nakládky zboží
- účast při inventurách
- řízení se požadavky ISO a předpisy BOZP a PO
Nabízíme:
- nástupní plat 19 000,- Kč
- třísměnný provoz
- po zkušební době stravenky v hodnotě 100 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění 300 Kč měsíčně
- zaměstnanecké benefity ve formě příspěvku na dovolenou a volnočasové aktivity
- až 25 dní dovolené

Nástup možný ihned!

CV zasílejte na adresu [email protected]
Telefonický kontakt na čísle 705 136 570 (p. Vítovcová)

Poslední změna:2017-05-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 12673930761

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity