Úklidový pracovník - zvolená rekvalifikace zdarma + šance na zaměstnání

Irena Bartoňová Pálková - IPmanagering

IPmanagering, Čerčanská 640/30, Praha 4 – Krč a KAPIS s.r.o., Královopolská 2804/141, 612 00 Brno, Praha, Středočeský kraj, Brno - město, Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
6.10.,3.11., 1.12.2014 Praha; 7.10.,4.11., 2.12.2014 Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme účastníky do akreditovaného rekvalifikačního kurzu "Úklidový pracovník" Absolvováním kurzu v délce trvání 2 týdnů získáte celostátně platné osvědčení o rekvalifikaci a složíte zkoušku profesní kvalifikace s platností po celé EU. Absolvováním kurzu a získání zkoušky profesní kvalifikace se vám výrazně zvyšuje šance sehnat zaměstnání. Se získáním zaměstnání vám pomůžeme.
Pro uchazeče a zájemce o práci vedené u příslušného Úřadu práce je po schválení kurz bezplatný. Pomůžeme vám vyřídit všechny formality, stačí nás kontaktovat. Vhodné také pro ZTP.
Rekvalifikační kurz probíhá ve školícím středisku IPmanagering, Čerčanská 640/30, Praha 4 – Krč a KAPIS s.r.o., Královopolská 2804/141, 612 00 Brno.

Termíny kurzů jsou:
od 6.10. - 17.10.2014 Praha; 7.10. - 20.10.2014 Brno
od 3.11. - 14.11.2014 Praha; 4.11. - 18.11.2014 Brno
od 1.12. - 12.12.2014 Praha; 2.12. - 15.12.2014 Brno

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak na to?
Kontaktujte nás a my Vám vystavíme a potvrdíme formulář „Potvrzení rekvalifikačního zařízení o ceně rekvalifikačního kurzu".
Pak předložíte Úřadu práce formulář "Zájem o zvolenou rekvalifikaci" s výše uvedenou přílohou.
Tyto doklady je nutné předat Úřadu práce minimálně dva týdny před zahájením rekvalifikačního kurzu, protože požadavek je posuzován v komisi.
Zavolejte nám, se vším Vám pomůžeme a nabídneme Vám volné termíny kurzů:
Praha a Středočeský kraj - 606 065 629 - Mgr. Hana Kotvaldová – [email protected]
Brno a Jihomoravský kraj - 602 311 063 – pí. Alena Sedláková –
[email protected]

Informace o náboru

Co Vás v našem kurzu čeká?
Naučíme Vás co je profesionální úklid – není to odklízení viditelných nečistot, ale dlouhodobá údržba. Dozvíte se, jak správně používat různé chemické prostředky i jak účelně a bez námahy mopovat, jak udržovat nábytek, aby na něm nevznikaly skvrny, nebo jak rychle zvládnout úklid kuchyní a jak na vodní kámen a zašlou špínu.
Vysvětlíme Vám odborné pojmy, jak číst v harmonogramech, naučíme Vás pracovat se stroji a pomůckami. Nebojte se, po celou dobu projektu s Vámi budou naši odborní instruktoři a lektoři. Vše se naučíte i prakticky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma se zabývá školením a rekvalifikačními kurzy v oblasti úklidu a následného umístění absolventů.
Prodejem úklidových prostředků a pomůcek, poradenstvím v oblasti úklidu.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1830666  Datum zveřejnění: 15.9.2014