Technik bozp a po - pracoviště kadaň

Irena Kameníková (MPSV)

Místo práce
Sluneční 3981, 430 01 Chomutov, Okres Chomutov
plný úvazek
Termín nástupu
2014-07-25
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici požární ochrany, revizní technici staveb (31128)

Pracoviště a kontakty

Firma:Irena Kameníková, IČ 70225532
Pracoviště:Sluneční 3981, 430 01 Chomutov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2014-07-25
Mzdové rozpětí:od 25000 do 45000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
- VŠ/SŠ vzdělání
- praxe v oboru min. 3 roky
- kvalifikace technika BOZP a PO
- znalost relevantní legislativy v oblasti BOZP a PO
- spolehlivá a technicky zdatná osobnost

Náplň práce:
- tvorba a aktualizace povinné dokumentace v oblasti BOZP
- školení zaměstnanců
- zastupování klientů při jednání s orgány státní správy
- provádění kontrolní činnosti BOZP a PO ve svěřené oblasti
- odpovědnost za zpracování kontrolních zpráv včetně návrhů na odstranění neshod
- navrhování nápravných opatření, reporting atd.

Nabízíme:
- zvláštní prémie
- stravenky

V případě zájmu zasílat životopis na email: [email protected]

Poslední změna:2014-07-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chomutov

číslo volného místa: 7708930762

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou