IT specialista pro e-marketing a webovou podporu prodeje

IRIMON, spol. s r.o.

Místo práce
Rožmberská 1272, 198 00 Praha 9, Kyje, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Spolupráce s IT oddělením na přípravě marketingových akcí na podporu prodeje produktů v oblasti automatických závlahových systémů a zahradního LED osvětlení (řídící elektro systémy, senzory, postřikovače, zavlažovací zařízení, čerpadla, osvětlovací technika…)
• Administrace webových rozhraní ve spolupráci s obchodním oddělením
• Příprava e-nabídek a e-newslettery pro obchodní oddělení
• Zajišťování marketingu a PR na internetu a v mediích
• Věrnostní systémy, Bonus program, reklamní předměty
• Aktualizace obchodních údajů, cen, ceníkových a rabatových skupin v elektronických a webových katalozích
• Spoluúčast na přípravě elektronických ceníků, obchodních newsletterů, práce s firemním SW
• Správa domén, synchronizace SW s webovým rozhraním
• + související činnosti (detailní upřesnění a vysvětlení při vstupním pohovoru)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zajímavou, tvůrčí a perspektivní práci na HPP v mladém kolektivu s pracovištěm v Praze 9
• Zaměstnání v zajímavém moderním oboru
• Možnost profesního růstu a průběžného vzdělávání v tomto oboru
• Pevnou a pravidelnou pracovní dobu v kanceláři – provozní doba po/pá 8:00 – 16:30
• Motivující finanční ohodnocení úměrné dovednostem, předešlé praxi, zkušenostem, a ochotě podílet se na rozvoji společnosti
• Firemní benefity (příspěvky na životní a penz. připojištění vzdělávací kurzy, příspěvky na jazykové vzdělání atd.)
• Stabilní zaměstnání u zavedené společnosti s 20-ti zaměstnanci, přední firmou v oboru a s historií od roku 1997

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete Lucii Matouškové (tel. 720 996 207) Váš strukturovaný životopis, fotografii a motivační dopis (podmínka) na emailovou adresu [email protected].

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

obchodní nebo technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
PHP - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Alespoň základní znalost programování v PHP vítána a výhodou
• Zkušenosti s administrací e-shopu a internetem, vstřícný vztah k IT
• Cit pro grafiku a design, zkušenost s marketingem
• Minimálně SŠ obchodního nebo technického zaměření s maturitou
• Dobrá znalost českého jazyka a české gramatiky, písmem i slovem, vyjadřovací schopnosti
• Technické analytické myšlení, organizační dovednosti, dodržování dohod a termínů
• Samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu zaměstnavateli, zodpovědnost za svěřenou práci
• NEAKCEPTUJEME souběžné soukromé komerční aktivity uchazeče ve stejné oblasti po dobu pracovního poměru

Upřednostňujeme uchazeče s těmito předpoklady a znalostmi v těchto oblastech / není podmínkou:
• Nekuřák, bydliště v Praze, ŘP sk. B
• Angličtina - výhoda
• Zkušenosti v oblasti IT marketingu a tvorbě či správě e-shopů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IRIMON – obchodní zastoupení Hunter Industries Inc. pro ČR,
přijme do svého týmu usměvavou asistentku jednatele společnosti,
na uvolňující se pozici stávající asistentky, odcházející v létě na
mateřskou dovolenou. Využijte příležitosti a pojďte s námi růst
a podílet na firemním i osobním rozvoji. Staňte se součástí moderní
rostoucí dynamické společnosti, přední firmy v oboru, se stabilním
a soudržným týmem.
Jsme českou obchodní společností s 30 zaměstnanci, s pevnou pozicí na trhu, která se již 22 let zabývá poskytováním
komplexních služeb v oblasti profesionálních automatických závlahových systémů (AZS) a moderních technologií pro zahrady,
parky, fotbalová a golfová hřiště. Na našem trhu zastupujeme řadu zvučných světových výrobců z USA i Evropy, jejichž řešení,
produkty a servis nabízíme v pozici dovozce a importéra především profesionálním instalačním firmám a velkoodběratelům.
Zaměstnáváme experty, techniky, obchodníky a spolupracujeme s předními odborníky v oboru zahradní a krajinné tvorby,
architektury a vodního hospodářství.
ID: 2240547  Datum zveřejnění: 1.9.2015