Pracovník správy aktivních složek (afs worker)

Iron Mountain Česká republika s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zahradní 105, 252 61 Jeneč, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-20
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci ve skladech (4321)

Pracoviště a kontakty

Firma:Iron Mountain Česká republika s.r.o., IČ 25064631
Pracoviště:Zahradní 105, 252 61 Jeneč

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-20
Mzdové rozpětí:od 17000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní doba /směnnost/:7.00 - 18.00 posunuté směny
Mzda: 17000 - 20 000Kč brutto (dle zkušeností) + prémie + benefity
Vzdělání: SŠ
Nástup: ihned nebo dohodou
Požadavky: organizační a komunikační schopnosti, znalost práce na PC v prostředí MS Office, trestní bezúhonnost, flexibilita, spolehlivost, pečlivost, ochota učit se novým věcem, příjemné vystupování, fyzická zdatnost, zkušenost z podobné pozice výhodou.

Náplň práce:

- Práce s evidenčním systémem, kde bude ovládat operace s položkami,
- Chápe, zpracovává a umí interpretovat související výstupy z evidenčního systému, aktivně hledá a řeší chyby v systému i mimo něj.
- Připravuje podklady pro bezchybnou evidenci přijatých dokumentů v rámci procesů společnosti.
- Pečlivě a správně eviduje, třídí, umísťuje či přemísťuje položky zákazníků.
- Přesně zakládá a vyhledává položky dle uvedených lokací a za dodržení postupů společnosti.
- Vyhledává položky na základě požadavku zákazníka a předává je k dalšímu zpracování.
- Připravuje materiál k transportu dle objednávek zákazníků.
- Eviduje pohyb položek do hlavních či pomocných evidencí nutných pro jejich bezpečné zpracování a evidenci.
- Je schopen identifikovat, zpracovat, třídit a obnovit čárové kódy položek.
Nabízíme:
- pravidelný a spolehlivý výdělek
- 5 týdnů dovolené
- po zapracování stravenky a příspěvek na životní/penzijní připojištění
- pitný režim na pracovišti
- vstřícný a přátelský kolektiv
- rozmanitost
- výborná dopravní dostupnost MHD z Prahy, Kladna a okolí

Poslední změna:2017-01-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-západ

číslo volného místa: 8298410723

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou