Maintenance electrician

ISHIMITSU MANUFACTURING CZECH s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Václava Majera 2730, 1 2 Louny, Okres Louny
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-06
Mzdové podmínky (brutto)
21500 - 27500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní elektromechanici (74123)

Pracoviště a kontakty

Firma:ISHIMITSU MANUFACTURING CZECH s.r.o., IČ 26751186, http://www.ishimitsu.cz
Pracoviště:ISHIMITSU MANUFACTURING CZECH s. r. o.,, Václava Majera 2730, 440 01 Louny 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-06
Mzdové rozpětí:od 21500 do 27500 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, týmbuildingové aktivity
Jízdní výhody, příspěvek na dojíždění pro mimolounské
Podnikové stravování, kantýna, 2 dotace za směnu za velmi výhodnou cenu
Dovolená navíc, 5 týdnů placené dovolené

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme kolegu do nepřetržitého provozu na veškeré údržbářské práce do výrobního závodu.
Požadavek: vyhl. 50/1979 Sb. § 6.
Práce v systému dlouhý - krátký týden, 12 h směny.
Nabízíme: práci v menším přátelském kolektivu, propracovaný systém měsíčních a pololetních bonusů a prémií. V uvedené mzdě nejsou zahrnuty zákonné příplatky.
Strukturovaný životopis zašlete e-mailem na [email protected].

Poslední změna:2017-02-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Louny

číslo volného místa: 12106760703

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou