Manipulant ve výrobě opracovaného skla

ISOTHERM s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Linecká 646, 382 41 Kaplice, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-17
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulační dělníci ve výrobě (93291)

Pracoviště a kontakty

Firma:ISOTHERM s.r.o., IČ 60647612, http://www.isotherm.cz/
Pracoviště:Linecká 646, 382 41 Kaplice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-17
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Manipulant ve výrobě opracovaného skla - vzdělání vyučení. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Požadujeme: pozitivní přístup k práci, ochotu učit se nové věci, ochotu pracovat přesčas, manuální zručnost, flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, školení na obsluhu VZV výhodou. Nabízíme: dobré platové ohodnocení (hodinová mzda + prémie), stabilní pracovní zázemí, systém benefitů (13. a 14. plat dle hospodářských výsledků společnosti, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po 2 letech trvání PP), závodní stravování. Pracovní náplň: Sundávání skel ze strojů a jejich ukládání na stojany k dalšímu opracování nebo expedici. Pomocné práce související s opracováním skel. Kontrola skel. Pravidelná údržba zařízení. Nástup dle dohody. Mzda 20.000,-- - 30.000,-- Kč hrubého. Kontakt: PO - PÁ 7:00 - 14:00 Kulhavá Jana 380 311 209, [email protected]. Ověřeno dne 12.10.2016.

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 11351940750

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou