Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla - dělník ve výrobě

ISOTHERM s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Linecká 646, 382 41 Kaplice, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla (81811)

Pracoviště a kontakty

Firma:ISOTHERM s.r.o., IČ 60647612, http://www.isotherm.cz/
Pracoviště:Linecká 646, 382 41 Kaplice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 28000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie, 13. a 14. mzda dle hospodářských výsledků spoelčnosti

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla - dělník ve výrobě - vzdělání základní. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Požadujeme: pozitivní přístup k práci, ochotu učit se nové věci, ochotu pracovat přesčas, manuální zručnost, flexibilitu, samostatnost, spolehlivost. Nabízíme: dobré platové ohodnocení (hodinová mzda + prémie), stabilní pracovní zázemí, práci v moderním prostředí, týden dovolené navíc, systém benefitů (13. a 14. mzda dle hospodářských výsledků společnosti, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po 2 letech trvání PP), závodní stravování. Pracovní náplň: Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla, kontrola kvality vyrobeného skla, pravidelná údržba zařízení. Nástup dle dohody. Mzda 20.000,-- - 28.000,-- Kč hrubého. Kontakt: PO - PÁ 7:00 - 14:00 Kulhavá Jana 380 311 209, [email protected]. Ověřeno 11.4.2017.

Poslední změna:2017-05-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 11459270765

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání