Obchodní zástupce B2B – Apple – oblast školství

iStyle CZ, s.r.o.

Místo práce
Revoluční 1003/3, 110 00 Praha 1, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
Leden 2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro rozšíření týmu hledáme B2B obchodníka se specializací na oblast školství. Na této pozici budete zodpovědný/á za vyhledávání a rozvoj obchodních příležitostí v segmentu „education“. Budete zajišťovat odbyt produktů Apple, resp. komplexních řešení pro potřeby škol. Pozice je vhodná pro dynamického a aktivního obchodníka s nadšením pro Apple a znalostí prostředí českého školství.

HLAVNÍ ODPOVĚDNOSTI A NÁPLŇ PRÁCE:
- Zodpovědnost za plnění obchodního plánu v prodeji Apple produktů/komplexních řešení
- Udržování a rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky (školami)
- Identifikace nových obchodních příležitostí, akviziční činnost
- Samostatné řízení obchodních případů: oslovení, vedení jednání, příprava nabídek (včetně
výběrových řízení), objednávky, cenové kalkulace, doručení zboží, fakturace
- Prezentace produktů a možností jejich využití u zákazníků
- Organizace/vedení školení u zákazníků
- Forecasting prodejů, monitorování stavu zásob, objednávek, plateb atd.
- Řízení skladových zásob za účelem zajištění dostupnosti zboží pro zákazníky
- Pravidelný reporting
- Spolupráce s dalšími odděleními společnosti a třetími stranami

POŽADAVKY:
Odborná způsobilost:
- Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
- Praxe na obchodní pozici v B2B min. 2 roky
- Praxe ve školství, znalost prostředí a souvisejících procesů podmínkou
- Síť obchodních kontaktů ve školství
- Min. základní znalost produktů Apple, aplikací a možností využití ve vzdělávání
- Zkušenost s vedením školení a prezentací
- Znalost AJ na komunikativní úrovni
- Znalost Mac OSX, iOS, uživatelská znalost kancelářských programů (iWork nebo MS Office)
- Znalost konkurenčních platforem výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivující platové ohodnocení a bonusy závislé na plnění obchodního plánu
- iPhone, MacBook
- stravenky
- příspěvek na jazykový kurz
- sleva na naše produkty
- zaškolení a práci v prostředí Apple v dynamickém týmu
- pracoviště Praha 1 a celá ČR

Informace o náboru

JAK SE PŘIHLÁSIT:
Pokud Vás pozice zaujala a splňujete uvedené podmínky, zašlete nám strukturovaný životopis s fotografií, stručný motivační dopis a svou představu o finančním hodnocení prostřednictvím tlačítka Odpovědět. Vybrané kandidáty budeme kontaktovat během 3 týdnů pro sjednání osobního pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Reprezentativní a důvěryhodné vystupování
- Nadstandardní komunikační a prezentační dovednosti
- Velmi dobré prodejní a vyjednávací dovednosti
- Dynamická, iniciativní osobnost schopná samostatného rozhodování i v nejednoznačných situacích
- Dobrý time management – řízení svého času a určování priorit
- Důslednost a schopnost zaměření na detail pro správné zpracování nabídek
- Ochota cestovat (až 60% času) a sám se průběžně vzdělávat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost iStyle je přední Apple Premium Reseller ve střední a východní Evropě a nabízí kompletní řadu produktů Mac, iPad, iPod a iPhone, spolu s širokým portfoliem příslušenství a software třetích stran. Rovněž provozuje autorizovaný servis produktů Apple.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1962125  Datum zveřejnění: 19.12.2014