Administrativní pracovník výroby a skladu

IT Bohemia, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Domažlická 142, 318 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
18750 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci ve skladech (43210)

Pracoviště a kontakty

Firma:IT Bohemia, spol. s r.o., IČ 62966936
Pracoviště:Domažlická 142, Nová Hospoda, 318 00 Plzeň 18

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 18750 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Víte, co je to tavba a jakost materiálu? Umíte správně přiřadit atest k výrobku? Zvládnete přeskakovat z jedné činnosti na druhou a zároveň pracovat přesně, rychle a bezchybně?

Pokud právě kývete hlavou, tak to můžete být Vy, kdo posílí náš tým. Uvítáme každého, kdo má v sobě ambice se zlepšovat a odborně růst.

Vaší každodenní činností bude –
- vyhotovování dodacích listů a protokolů na počkání
- kompletování a předávání podkladů pro fakturaci
- naskladňování a vyskladňování zboží a materiálu
- vedení pokladny

Aby Vám šla odborná práce od ruky, potřebujete mít –
- ochotu spolupracovat s kolegy a zákazníky
- schopnost rychle a pečlivě pracovat na daném úkolu a zároveň pružně přecházet od jedné činnosti ke druhé podle aktuální situace
- zkušenosti ve výrobní společnosti nebo strojírenské vzdělání
- ochotu učit se a odvádět výbornou práci

Nabízíme –
- zázemí české společnosti, která stabilně funguje již 20 let
- možnost dlouhodobého zaměstnání s možností profesního a finančního růstu
- pohodový odborný tým zapálený do práce a vytvářející výborné výsledky
- zaměstnanecké benefity

Neváhejte a zašlete nám životopis.

Poslední změna:2017-05-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 12672020734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou