Řidič vzv

IT Bohemia, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Domažlická 142, 318 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:IT Bohemia, spol. s r.o., IČ 62966936
Pracoviště:Domažlická 142, Nová Hospoda, 318 00 Plzeň 18

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Máte rád, když je za Vámi práce vidět? Jste manuálně zručný, systematický a máte praxi s VZV?

Pokud ANO, pak byste to mohl být Vy, koho hledáme, protože potřebujeme člověka, který má rád ve svém prostoru pořádek a umí dobře ovládat VZV.

Výsledkem Vaší práce bude rychle a efektivně zmanipulovaný materiál dle pokynů vedoucího.

Vaší každodenní činností bude
• manipulování se zbytky hutního materiálu pomocí VZV
• příjem, výdej a kontrola množství a kvality materiálu
• označování jednotlivých položek
• práce se scannerem

Aby Vám šla práce dobře potřebujete mít
• chuť do práce a dobrý fyzický stav
• ochotu dělat práci dobře
• zkušenosti na VZV

Co získáte přímo Vy?
Nabízíme Vám dlouhodobou smysluplnou práci ve venkovním skladu. Pokud to zvládnete, stanete se důležitým článkem fungujícího týmu. U nás nebudete jen „osobní číslo zaměstnance“, ale zaměstnanec, o něhož máme zájem a kterému se budeme věnovat. Dostanete možnost se prosadit a profesně i finančně růst. Ve výhodě budete, pokud máte zkušenosti na VZV, ale pokud takové zkušenosti nemáte, dokážeme Vás vše potřebné naučit.
Neváhejte a pošlete nám životopis.

Poslední změna:2017-05-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 12704120750

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou