It technik/čka

IT Prime s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Herbenova 700, 709 00 Ostrava, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií (35120)

Pracoviště a kontakty

Firma:IT Prime s.r.o., IČ 28566602
Pracoviště:IT Prime s.r.o.;, Herbenova 700/2, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-11-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Životopisy s fotografií zasílejte na e-mail: [email protected]
www.itprime.cz

IT technik/čka - vhodné i pro absolventy/tky SŠ.

Máte ukončené SŠ vzdělání (obor informatika/elektro)?
Zajímáte se aktivně o oblast IT a máte chuť naučit se něco nového?
Jste komunikativní?
Angličtina Vám nečiní problémy?
Pak hledáme právě Vás!
Rozšiřujeme náš tým a hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici IT technik/čka.

Hlavní zodpovědnost:
IT technik/čka provádí každodenní podporu uživatelů, správu a opravy IT infrastruktury u našich zahraničních zákazníků.

Pracovní náplň:
- podpora koncových uživatelů
- instalace a konfigurace síťových prvků - správa OS MS Windows, aplikací - instalace, výměny, konfigurace a opravy koncových zařízení (PC, notebooky, tiskárny, periférie)
- komunikace se zahraniční klientelou a řešení jejich požadavků

Požadavky na pozici:
- min. SŠ vzdělání technického směru ukončené maturitou
- alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici (pozice je vhodná také pro absolventy/tky SŠ s ukončenou maturitní zkouškou - obor informatika/elektro)
- znalost sítí TCP/IP
- dobrá znalost MS Office
- certifikace Microsoft, CISCO nebo jiných výrobců výhodou
- ŘP sk. B – aktivně
- anglický jazyk – nutná dobrá znalost na komunikativní úrovni, minimálně stupeň B1

Osobnostní předpoklady:
- samostatnost a orientace na výsledek
- zodpovědný a pro-zákaznický přístup, spolehlivost
- schopnost a ochota učit se novým věcem
- časová flexibilita
- schopnost pro samostatnou i týmovou práci
- čistý trestní rejstřík
- psychická odolnost vůči stresu

Druh pracovního poměru:
plný úvazek / možný i částečný

Místo pracoviště:
Ostrava a blízké okolí

Termín nástupu:
ihned/dohodou

Nabízíme:
- perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející české firmě
- příjemné a moderní pracovní prostředí, přístup k nejmodernějším technologiím
- motivující finanční ohodnocení
- možnost osobního a profesního růstu, školení odborných dovedností, odborné certifikace, kurz anglického jazyka
- systém zaměstnaneckých benefitů: příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, slevy na IT produkty, firemní akce atd.

Poslední změna:2014-10-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 7984580706

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou