Číšník/servírka

Italian coffee house, s. r. o.

Místo práce
Praha, Vinohradská 141
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Bavilo by tě obsluhovat hosty v naší kavárně? Jsi komunikativní, zodpovědný, máš rád práci v mladém kolektivu? Hledáme spolehlivého a samostatného kolegu či kolegyni pro dlouhodobou spolupráci na TPP, nebo brigádu. Zkušenost je výhodou, ale rozhodně ne podmínkou. Rádi tě zaškolíme.
Náplň práce: Obsluha hostů, příprava nápojů, obsluha pokladny, práce s finanční hotovostí, úklid, sledování skladů

Zaměstnanecké výhody, benefity

motivační finanční odměny, možnost kariérního růstu

Informace o náboru

kontaktujte nás formou e-mailu na [email protected] se stručným životopisem s fotkou a telefonickým kontaktem

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

spolehlivost, zodpovědnost, proaktivní přístup, komunikativnost, pozitivní myšlení, dobrá nálada, slušnost, chuť učit se nové věci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Italian coffee house, s. r. o. se zabývá pražením a distribucí kvalitní italské kávy. Pražírnu máme přímo v italském městě Terst. Prozatím, jsme se velice úspěšně prosadili zejména na Slovensku a aktuálně míříme na český trh. Identita Italian coffee house je o lidech, kteří milují kávu. Provozujeme síť prodejní kávy a kaváren v mezinárodním měřidle. Naše káva pochází z výběrových plantáží Střední a Jižní Ameriky i centrální Afriky. Je pražená v Itálii způsobem, který jí dodává silní, však ne agresivní chuť, zanechávající v ústech téměř pocit sametu, přičemž naše káva zůstává sladká a hořká současně – vyvolává symfonii pocitů a chutí. Naše produkty jsou distribuovány majitelům restaurací, barů a do různých firem. Nabízíme i profesionální příslušenství, zejména kávovary, mlýnky na kafe, náhradní díly a doplňky.
ID: 2916743  Datum zveřejnění: 1.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou