Senior Embedded SW Engineer

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude:
- návrh, vývoj a implementace specifických embedded SW řešení
- zpracovávání požadavků, tvorba dokumentace
- spolupráce na verifikaci a validaci, testování vyvinutého řešení
- možnost technického vedení vybraných projektů
- role mentora pro juniornější kolegy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o práci na zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- společnost nabízí široké spektrum zaměstnaneckých benefitů, možnosti profesního a kariérního růstu, školení, možnost aktivního využití AJ

Informace o náboru

Pokud máte zájem dozvědět se více o této pozici více, neváhejte se na nás obrátit. Zašlete nám, prosím, svůj profesní životopis v české i anglické jazykové verzi a budou-li Vaše zkušenosti odpovídat požadavkům, ozveme se Vám ohledně bližších informací.
Pokud nepostoupíte do užšího výběru a v současné době nenabízíme pozici, která by odpovídala Vašemu profilu, zařadíme Vás do databáze uchazečů a budeme Vás kontaktovat v případě, že pro Vás nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Na této pozici budete součástí jednoho z vývojových týmů brněnské pobočky významné nadnárodní společnosti.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobré znalosti programování mikrokontrolerů v C
- výhodou znalost C++
- výhodou orientace v projektovém managementu
- komunikativní AJ (úzká spolupráce s týmy v USA)
- minimálně 3 roky zkušeností s vývojem embedded systémů
- VŠ vzdělání v IT/elektro (alespoň Bc.)
- dobré komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti, schopnost práce v týmu, zodpovědný a pečlivý přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1850331  Datum zveřejnění: 27.5.2016