Vývojář aplikací pro Android

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- vyvíjet aplikace pro Android pro konkrétní zákazníky nebo pracovat na vývoji vlastních produktů
- podílet se na tvorbě inovativního SW produktu pro mobilní a Smart TV zařízení (video a živé TV vysílání)
- mít kromě vývoje i možnost analyzovat požadavky a navrhovat technická řešení
- spolupracovat s obchodním a projektovým týmem
- mít možnost přímé komunikace se zákazníky v rámci projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- společnost nabízí práci na hlavní pracovní poměr, celý úvazek
- mladý kolektiv, tvůrčí pracovní prostředí v moderních prostorách
- mezi nabízené benefity patří práce s nejmodernějšími technologiemi, flexibilní pracovní doba, stravenky, podpora odborného i jazykového vzdělávání, projektové prémie, občerstvení na pracovišti a další

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pozici obsazujeme pro mladou českou společnost působící na světovém trhu, která aktuálně rozšiřuje svůj tým.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobrá znalost Android OS
- výhodou znalost verzovacích systémů Git, SVN
- výhodou komunikativní znalost AJ
- velkou výhodou komerční zkušenosti s vývojem pro Android
- pozice je vhodná pro zkušené vývojáře i absolventy s BP/DP zaměřenou na vývoj pro Android
- VŠ vzdělání (alespoň Bc.)
- profesionální a proaktivní přístup, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2112956  Datum zveřejnění: 21.1.2016