HTML5 vývojář webů - i na ŽL

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- pracovat na webové části rozsáhlého online systému pro loterie a sázky
- rozvíjet uživatelské rozhraní desktopových i mobilních webů
- pracovat na zakázkách pro významné tuzemské a zahraniční společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek, lze pracovat i na ŽL
- společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností kandidáta
- jiné výhody: pružná pracovní doba, stravenky, vzdělávací kurzy, mobilní telefon pro soukromé účely apod.

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.
Pokud bychom se do 10 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se ale samozřejmě informovat telefonicky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pozici obsazujeme pro rozvíjející se brněnskou firmu zabývající se vývojem online loterijních systémů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost HTML5, CSS, Javascript
- výhodou znalost HTML5 Canvas a game enginů (ImpactJS, Kinect, Phaser, enchant.js)
- výhodou znalost jQuery, AngularJS, KnockoutJS, případně dalších frameworků
- výhodou smysl pro grafiku a design, znalost SEO
- výhodou zkušenosti s kompatibilitou prohlížečů (IE9+ a aktuální)
- výhodou komerční zkušenosti s tvorbou webových aplikací včetně přesného pozicování
- pozice je vhodná i pro juniory bez praxe
- alespoň základní znalost AJ
- SŠ/VŠ vzděláním technického směru
- samostatnost, schopnost rychle se učit novým věcem, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2141566  Datum zveřejnění: 25.1.2016