Senior HW vývojář (protipožární ochrana)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na tomto místě budete:
- zodpovědný za všechny fáze návrhu a vývoje zcela nového produktu z protipožární oblasti
- navrhovat a vyvíjet HW stránku systému, tvořit schémata zapojení přístrojů
- zajišťovat parametry elektronických součástek
- poskytovat pokyny pro vypracování a rozložení PCB
- úzce spolupracovat se SW vývojáři a systémovými inženýry
- tvořit dokumentaci pro certifikaci produktu
- hledat alternativní řešení pro zjednodušení návrhu (value engineering), pro zmírnění rizik

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé platové ohodnocení (dle znalostí a zkušeností)
- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (flexibilní pracovní doba, týden dovolené navíc, stravování, systém flexibilních výhod (Cafeteria), příspěvek na penzijní připojištění)
- možnosti profesního a kariérního růstu, školení, možnost aktivního využití AJ

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, jako přílohu e-mailu profesní životopis v českém a anglickém jazyce, případně nás kontaktujte telefonicky. Uveďte také kód pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pracovní místo obsazujeme pro prestižní nadnárodní společnost zabývající se automatizací.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost HDL
- znalost mikrokontrolerů a mikroprocesorů
- orientace v oblastech analogických a digitálních systémů
- znalost práce se simulačními nástroji (PSpice), ECAD nástroji (Mentor Expedition)
- komunikativní znalost AJ
- min. 3 roky praxe s vývojem HW
- zkušenost s radio-frekvenčním designem, s aplikacemi malého výkonu v rozsahu mW a nižší
- výhodou zkušenosti s elektronikou pro řešení rizik týkající se bezpečnosti a ochrany zdraví
- VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky (min. Bc.)
- proaktivní přístup k práci a ochota učit se nové znalosti a postupy, preciznost, trpělivost, smysl pro detaily, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2235643  Datum zveřejnění: 17.5.2016