Integrační SW inženýr (se zaměřením na virtualizaci)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- vytvářet virtuální platformu pro celé portfolio produktů společnosti (OpenStack)
- integrovat SW produkty (vlastní firemní i produkty partnerů, případně také open-source komponenty) a HA řešení, Cloud technologie
- komunikovat s dodavateli NFV, identifikovat integrační body, vyhodnocovat NFV řešení dle zákaznických požadavků
- navrhovat doporučení pro vylepšení procesu/produktů
- úzce spolupracovat s produktovými týmy, managementem
- nést finální odpovědnost za propojení, verifikaci a dokumentaci integrovaných řešení
- působit jako expert v dané oblasti, poskytovat mentoring ostatním kolegům
- cestovat na zahraniční pobočky (do 10 %)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- zajímavá finanční nabídka (dle zkušeností)
- další firemních výhody (příspěvky na penzijní a životní pojištění, stravenky, příspěvky na sportovní aktivity, sick-days, dorovnání mzdy v případě nemoci, týden dovolené navíc, firemní vzdělávání, jazykové kurzy, kolektivní aktivity atd.)

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pozici obsazujeme pro brněnskou pobočku mezinárodní SW společnosti, která se zaměřuje na vývoj a podporu telco SW produktů

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá administrátorská znalost Linux serverů (výhodou znalost Red Hat Enterprise Linux)
- orientace v nástrojích pro virtualizaci (např. libvirt, KVM)
- znalost cloud computingu (IaaS, PaaS, SaaS)
- znalost sítí a síťových protokolů (např. DNS, DHCP, VLAN, VxLAN, BGP, IPv4, IPv6 apod.)
- výhodou znalost OpenStack, Ansible, Docker
- komunikativní znalost AJ
- praxe s virtualizací, cloudovými řešeními
- výhodou zkušenosti s JIRA, Confluence, Git
- VŠ vzdělání technického směru (min. Bc.)
- samostatnost, spolehlivost, zájem učit se nové věci, komunikativnost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2418478  Datum zveřejnění: 1.2.2016