C# Developer (UI, zpracování obrazu)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici budete:
- vyvíjet, implementovat a udržovat software pro oblast nanotechnologií
- pracovat na komplexních technických problémech a navrhovat řešení
- dbát na udržitelnost řešení (psát čistý, jednoduchý kód, code review, unit testy)
- přijímat zákaznické požadavky, analyzovat je, poskytovat podporu zákazníkům
- spolupracovat s ostatními vývojářskými týmy v zahraničí, možnost cestovat na tyto pobočky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- zajímavé platové ohodnocení (dle znalostí a zkušeností)
- jiné výhody: vzdělávací programy, kurzy AJ, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, možnost nákupu akcií, podíl na ročním zisku, vitamínový program, sportovní a kulturní týmové aktivity

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pozici obsazujeme pro brněnskou pobočku mezinárodní výrobní a technologické společnosti.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost C#/.NET a prostředí MS Visual Studio
- velkou výhodou znalost WPF
- výhodou znalost C/C++, COM, STL, MFC
- výhodou zájem o fyziku a chemii
- komunikativní znalost AJ
- pozice je vhodná pro absolventy s praxí i pro zkušené kandidáty
- min. Bc. vzdělání v IT
- schopnost týmové spolupráce, kreativní přístup k řešení problémů, ochota dále se vzdělávat, ochota příležitostně cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2428865  Datum zveřejnění: 3.11.2016