Javascripťáci, hledáte práci?

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme práci:
- v českých nebo mezinárodních společnostech
- ve start-upech i zavedených společnostech, které mají na trhu dobré jméno
- která je vhodná pro absolventy VŠ i zkušené kandidáty s praxí
- individuální i v týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o práci na hlavní pracovní poměr, plný úvazek
- atraktivní finanční ohodnocení dle znalostí a zkušeností uchazečů
- těšit se můžete i na řadu dalších zajímavých benefitů

Informace o náboru

Zašlete nám svůj životopis (v českém/anglickém jazyce) ještě dnes a společně vybereme nejvhodnější pozici právě pro Vás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Brněnská pobočka mezinárodní SW společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Umíte JavaScript
- Ovládáte XHTML, HTML5, CSS3
- Znáte jQuery nebo některé frameworky (AngularJS, AJAX, Dojo, NodeJS)
- Výhodou je znalost PHP
- Máte alespoň základní schopnost dorozumět se anglicky
- SŠ/VŠ vzdělání v IT
- Máte analytické a inovativní myšlení, schopnosti pracovat samostatně i v týmu, ochotu na sobě dále pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2517623  Datum zveřejnění: 25.7.2017