Java developer pro ekologický projekt (Ref. č.: 6198)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude:
- vývoj nových funkcionalit produktu (např. pro snížení emisí)
- tvůrčí činnost při návrhu SW
- údržba a optimalizace stávajících částí produktu
- samostatná práce v rámci Brna, s kolegy z Bulharska budete součástí virtuální týmu
- tvorba dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o práci na zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- společnost nabízí široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (flexibilní pracovní doba, týden dovolené navíc, stravování, systém flexibilních výhod (Cafeteria), příspěvek na penzijní připojištění)
- možnosti profesního a kariérního růstu, školení, možnost aktivního využití AJ

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Významná mezinárodní společnost.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

Java - pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- prokazatelná znalost Javy
- výhodou je znalost C, C++
- znalost vývoje webových aplikací
- VŠ vzdělání v technické oblasti
- komunikativní AJ, budete reportovat týmu v Bulharsku
- alespoň kratší zkušenost s vývojem SW
- vůle a ochota k občasnému cestování
- proaktivní přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Bašty 8
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2553175   Datum zveřejnění: 6.12.2016