Obchodník BI řešení

ITjobs, s.r.o.

Ostrava, Česká republika, Moravskoslezský kraj, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- vyhledávat nové obchodní příležitosti (identifikace a navázání kontaktu s potenciálními zákazníky)
- podílet se na udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky
- podporovat QlikView business planning
- přispívat k rozvoji interního CRM systému
- kontrolovat aktuálnost licencí řešení a platnost smluv
- monitorovat konkurenční společnosti a jejich strategie
- připravovat a realizovat prezentace, školení a podporu zákazníkům
- úzce spolupracovat s oddělením marketingu při plánování obchodních kampaní, marketingových plánů
- pracovat na mezinárodních projektech, cestovat zejména po ČR, příležitostně po Evropě

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- zajímavé platové ohodnocení (dle zkušeností)
- benefity: příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, pružná pracovní doba, mobilní telefon, notebook, životní pojištění, penzijní pojištění, pojištění léčebných výloh v zahraničí, sleva na finanční produkty

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis a motivační dopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Ostravská pobočku mezinárodní společnosti poskytující SW služby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá orientace v IT (oblast business intelligence výhodou)
- výhodou znalost QlikView a/nebo QlikSense
- alespoň 2 roky zkušeností s prodejem SW produktů
- velmi dobrá AJ, výhodou znalost NJ
- SŠ/VŠ vzdělání
- kreativita, zodpovědnost, komunikativnost, prezentační dovednosti, schopnost spolupráce, orientace na zákazníka
- ochota cestovat po ČR a Evropě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2601276  Datum zveřejnění: 9.6.2016