Console.WriteLine("Absolventi, chcete dělat v C#?");

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímá Tě, co budeš dělat?

- pro mezinárodní firmu vyvíjet IS postavený na cloudu v .NETu a ASP.NETu (rádi tě to naučíme)
- můžeš si vybrat, jestli máš radši backend nebo frontend
- vývoj běží dle agilních metodik, hodně se spolu v týmu bavíme (s testery, taky business analytiky nebo architekty)
- naše týmy jsou menší, mladší, je pro nás důležitá dobrá atmosféra a společný cíl
- novým nápadům jsme otevřeni, fantazii se meze nekladou :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- je to práce na full time
- o své zaměstnance se vedení pěkně stará: kromě fajn platu máme možnost taky chodit na kurzy AJ, mít týdenní dovolenou navíc, pracovní dobu jak každému z nás nejlépe vyhovuje, taky v práci dostaneme snídani a v případě přesčasů i teplou večeři nebo třeba pořádáme společné sportovní akce
- zajímavé může být i to, že kdo je dobrý a má zájem, může vyjet na delší stáž do zahraničí

Informace o náboru

Pokud se chcete připojit k týmu, pošlete Váš životopis v angličtině a češtině s odkazem na tuto pozici (nejlépe s jejím kódem). Pokud jste už u nás byli na pohovoru, stačí napsat své konzultantce a ta už se s Vámi domluví.
Pokud nepostoupíte do dalšího kola, uložíme si Vás do databáze a pokud se pro Vás objeví něco nového, určitě dáme vědět.
Těšíme se na Vás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní společnost zabývající se vývojem IS.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co potřebujeme:
- abys uměl objektově programovat (je nám jedno jestli v C++, Javě nebo C#)
- abys měl rád Microsoft produkty tak jako my ostatní
- pokud už v C# umíš, je to super
- někteří kolegové nebo nadřízení jsou cizinci, je tedy potřeba domluvit se anglicky
- pokud už máš nějakou praxi, je to fajn, ale rádi mezi sebe přijmeme i kluky a holky po výšce
- hlavní je, aby tě práce bavila a nesledoval jsi hodinky, kdy už bude padla

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2617404  Datum zveřejnění: 21.6.2016