Programátor Javascript (i pro absolventy!)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete zde:
- vyvíjet back-end i front-end informačního systému v Javascript (Node.js)
- rozšiřovat systém o nové funkcionality a udržovat stávající
- vyvíjet aplikační logiku pro CRM, ERP a e-commerce řešení
- podporovat relační databáze, tvořit datové modely
- pracovat v menším neformálním týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o hlavní pracovní poměr, plný úvazek
- různorodá pracovní náplň, práce v menším týmu
- mezi nabízené benefity patří příspěvek na stravování, jazykové a odborné vzdělávání, sickdays atd.

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká SW společnost vyvíjející vlastní informační systém.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

JavaScript - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost Javascript (Node.js)
- znalost principů OOP
- znalost SQL (MS SQL, MySQL, SQLite)
- výhodou orientace v podnikových procesech
- výhodou zkušenosti s Git
- alespoň kratší zkušenosti s vývojem webových aplikací
- VŠ vzdělání v IT (alespoň Bc.)
- dobré komunikační dovednost, schopnost práce v týmu, aktivní a kreativní přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2931519  Datum zveřejnění: 26.7.2018