Windows System engineer - MS SCCM engineer

CONVOTIS Slovakia

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výstavba a administrácia enterprise MS SCCM infraštruktúry pre nadnárodných klientov
- vývoj automatizačných skriptov a procedúr
- vytváranie konceptov a nových riešení, spolupráca na enterprise projektoch
- komplexné úlohy v oblasti Software Packaging, OS Deployment a Client Rollout
- kontrola aktuálnosti Antivírového riešenia a WSUS
- riešenie a troubleshooting komplexných technických problémov v PC Client oblasti (3rd level)
- vytváranie pravidelných reportov v oblasti Antivírového riešenia, WSUS a Licencií
- spolupráca a konzultácie riešení so zástupcami zákazníka, vytváranie konceptov

- motivujúce platové podmienky
- možnosti vzdelávania, tréningov a certifikácie v zodpovedajúcich technických oblastiach
- možnosti osobnostného a profesionálneho rastu
- možnosti participácie na zaujímavých projektoch v medzinárodnom tíme
- mladý, dynamický, technologicky zdatný kolektív spolupracovníkov

V prípade Vášho záujmu o pracovnú pozíciu, prosím zašlite svoj profesný životopis v slovenskom a anglickom jazyku na [email protected] s nasledovným súhlasom so spracovaním osobných údajov:

Týmto udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v profesijnom životopise poskytnutých spoločnosti ITSDONE s.r.o. so sídlom Karpatská 18, 811 05 Bratislava podľa zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 428/2002 Z. z.“)za účelom výberového konania. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do doby jeho písomného odvolania. Zároveň beriem na vedomie, že práva dotknutej osoby sú upravené v § 20 zákona č. 428/2002 Z. z.

Za Vami prejavený záujem ďakujeme, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Pokročilý

- veľmi dobré skúsenosti v oblasti Microsoft SCCM a Software Packaging, OS Deployment a Client Rollout
- znalosti skriptovania a automatizácie
- výhodou certifikácie v daných oblastiach (MCSE/MCTS)

CONVOTIS Slovakia - empower IT

With our business solutions, digital platform solutions and managed IT services, we are a strategic IT partner for our customers for increasing growth and efficiency through digitalization.

With 600 employees at 16 locations and in over 5 countries, we support our customers 24/7 and create added value so they can focus on their core business. For us, both long-term and partnership-based collaboration and flexibility are key to success.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1218426  Datum zveřejnění: 26.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 3000