DWH Operations - Aplikačný správca

CONVOTIS Slovakia

Miesto práce
Karpatská 18, Bratislava, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prevádzka enterprise DWH mobilného operátora založeného prevažne na PL/SQL ETL
- každodenná kontrola priebehu extrakčných jobov, reštart spadnutých procesov, troubleshooting
- data quality kontrola a troubleshooting
- deployment nových releasov a release management

- projekt lokalizovaný prevažne vo Viedni, Rakúsko (3-4 dni týždenne on-site)
- možnosť práce na živnosť/kontrakt
- homeoffice v ostatné dni
- zaujímavé enterprise prostredie, veľa možností na osobný najmä technický rast

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu nám zašlite profesijný životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku so zdôraznením relevantných skúseností a kvalifikácie. Ďakujeme. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Oracle Database - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý

- skúsenosti na pozíciách ako Oracle DBA, prípadne Oracle developer
- skúsenosti s administráciou informačných systémov, najmä DWH
- veľmi dobrá znalosť Oracle SQL a PL/SQL
- chápanie konceptov DWH
- užívateľská znalosť práce s Unix/Linux systémami
- analytické myslenie, schopnosť osobného plánovania úloh a preferencií
- anglický alebo nemecký jazyk na plynulej úrovni

CONVOTIS Slovakia - empower IT

With our business solutions, digital platform solutions and managed IT services, we are a strategic IT partner for our customers for increasing growth and efficiency through digitalization.

With 600 employees at 16 locations and in over 5 countries, we support our customers 24/7 and create added value so they can focus on their core business. For us, both long-term and partnership-based collaboration and flexibility are key to success.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2661267  Datum zveřejnění: 25.7.2016