Oracle PL/SQL Developer / DWH

CONVOTIS Slovakia

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Oracle PL/SQL programátorov s minimálne 3 ročnými skúsenosťami s programovaním aplikácií založených na platforme Oracle. Preferujeme kandidátov so skúsenosťami v oblasti DWH.

Náplň práce zahŕňa:
- analýza, návrh a vývoj informačných systémov založených na Oracle technológiách
- programovanie PL/SQL modulov, ich následná konfigurácia
- údržba dát, operatívne riešenie problémov spracovania údajov, trouble shooting, defect-fixing
- vytváranie dokumentácie informačného systému (funkčný a technický design, analýzy a špecifikácie, change management)
- úzka spolupráca a podpora s ostatnými členmi tímu

Jedná sa o projekt implementácie a rozširovania DWH systému založeného na platforme Oracle pre nadnárodnú telekomunikačnú spoločnosť so sídlom vo Viedni, Rakúsko. Preferované sú profesionálne skúsenosti z oblasti data warehousingu, ETL, telekomunikácií, prípadne skúsenosti z oblasti dataminingu. Projekt je postavený výhradne na Oracle technológiách v Unixovom prostredí. Znalosť Oracle technológií a skúsenosti z Enterprise systémov a prostredí sú nevyhnutné.

- participácia na zaujímavých projektoch a v motivujúcom prostredí
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť profesionálneho rastu, príjemné pracovné prostredie
- spoluprácu na zahraničných projektoch v medzinárodnom prostredí
- stabilná a dlhodobá prácu v príjemnom, mladom a dynamickom kolektíve
- možnosť vzdelávania a kariérneho rozvoja
- možnosť trvalého pracovného pomeru alebo živnosti
- technologicky zaujímavý projekt, využívajúci najnovšie technológie a trendy
- možnosť získania profesionálnych skúseností a znalostí Enterprise prostredí
- možnosť čiastočnej práce formou Homeoffice

V prípade Vášho záujmu o pracovnú pozíciu, prosím zašlite svoj profesný životopis v slovenskom a anglickom jazyku na [email protected] s nasledovným súhlasom so spracovaním osobných údajov:

Týmto udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v profesijnom životopise poskytnutých spoločnosti ITSDONE s.r.o. so sídlom Karpatská 18, 811 05 Bratislava podľa zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 428/2002 Z. z.“)za účelom výberového konania. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do doby jeho písomného odvolania. Zároveň beriem na vedomie, že práva dotknutej osoby sú upravené v § 20 zákona č. 428/2002 Z. z.

Za Vami prejavený záujem ďakujeme, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Pokročilý
Oracle PL/SQL - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Oracle Database - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- výborná znalosť programovania v SQL a PL/SQL
- minimálne 3 ročné profesionálne skúsenosti s programovaním aplikácií založených na platforme Oracle (najmä DWH)
- znalosť konceptov DWH, ETL, performance tuningu a optimalizácie
- skúsenosti z oblasti telekomunikácií výhodou
- dobré znalosti architektúry Oracle RDBMS a aplikácií Oracle
- otvorená priateľská osobnosť so zodpovedným prístupom a schopnosťou tímovej spolupráce

CONVOTIS Slovakia - empower IT

With our business solutions, digital platform solutions and managed IT services, we are a strategic IT partner for our customers for increasing growth and efficiency through digitalization.

With 600 employees at 16 locations and in over 5 countries, we support our customers 24/7 and create added value so they can focus on their core business. For us, both long-term and partnership-based collaboration and flexibility are key to success.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 511960  Datum zveřejnění: 26.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: podľa skúseností