Vodič autobusu

Ivan Šimo ml. - ADIŠ

Miesto práce
Bilíkova 16, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladam v BA na TPP vodica autobus (praca je celorocna), vykonavame zajazdovu dopravu, ale aj pravidelnu dopravu. Prax v zajazdovej doprave je nutna, tiez je potrebne vlastnit tachografovu kartu, KKV, psychotesty, lekarsku prehliadku. Prax v udrzbe autobusov je vyhoda. Pre mimo Bratislavskych uchadzacov zabezpecim ubytovanie. Na otazky ohladne prace, ale aj mzdove otazky, tiez aj zivotopis zasielajte na mailovu adresu, [email protected].

TERMIN NASTUPU MOZE BYT IHNED!!!

- pravidelný príjem
- stabilná práca, férové jednanie
- motivačný odmeňovací systém
- príspevok na ubytovanie a dopravu pre zamestnancov s trvalým bydliskom mimo Bratislavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, D, E

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti :
- Ochota pracovať
- Kvalifikačná karta vodiča
- Reprezentatívne vystupovanie
- Flexibilita, zodpovednosť a spoľahlivosť

Sme dopravná spoločnosť, ktorá na Slovenskom trhu funguje už od roku 2003. Zameriavame sa hlavne na pravidelné linky, ktoré vykonávame už takmer 20r a zájazdovú dopravu vnútroštátnu a medzinárodnú. Tiež vykonávame vnútroštátnu nákladnú dopravu.
Ponúkame celoročnú prácu.
ID: 2724790  Datum zveřejnění: 2.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou