Programátor operátorských PC pro jednoúčelové stroje a linky

Ivar a.s.

Těžební 1250/2d, 62700 Brno, Jihomoravský kraj, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc, Dle praxe a zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Samostatné programování aplikací pod OS Windows v Delphi pro komunikaci s řídicími systémy strojů a linek, vizualizaci technologických procesů, archivaci výrobních dat, správu receptur. Komunikace se zákazníkem, instalace v provozech. Doplňkově možnost programování PLC jednoúčelových strojů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce v sehraném přátelském kolektivu, tvůrčí a různorodá práce, pestrá škála zákazníků.
Příspěvek na důchodové připojištění, stravenky, výuka angličtiny.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Delphi - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dodávky průmyslové automatizace na klíč.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2045097  Datum zveřejnění: 21.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 40000 Kč/měsíc, Dle praxe a zkušeností