Obchodně technický zástupce pro Čechy

IVE - AGENTURA, s.r.o.

Místo práce
home office, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
1.10.2014
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 50000 Kč/měsíc, + prémie za realizované zakázky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Našim klientem je společnost HYDROMA,spol. s r.o. se sídlem v Uherském Brodě. Nosným programem společnosti jsou dodávky kvalitních hydraulických komponent a systémů pro mobilní a průmyslové použití.

Na této atraktivní pozici bude Vaším předním úkolem rozvoj obchodních aktivit společnosti, podpora stávajících klientů a akvizice nových, stejně jako marketingová činnost.

Naše nabídka je adresována kandidátům s prokazatelnými zkušenostmi v obchodně technickém prodeji a vytvářením obchodní strategie.

Dále požadujeme technické vzdělání, v optimálním případě doplněné znalostmi v oblasti hydrauliky.

Orientace na cíl, vysoké nasazení a vytrvalost jsou předpokladem úspěchu na této pozici.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme zajímavou příležitost na manažerské pozici v dynamické společnosti a odpovídající finanční ohodnocení, služební automobil a další technické vybavení nutné k práci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

www.hydroma.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Hospodářská korespondence - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Autodesk Inventor - Základy
AutoCAD - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- samostatnost
- obchodní a organizační talent

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme poradenská a zprostředkovací agentura, která se zabývá vyhledáváním a výběrem zaměstnanců pro organizace. Věnujeme individuální přístup k požadavkům zaměstnavatele na obsazované místo. Máme snahu o detailní pochopení potřeb klienta, specifiky jeho požadavků a atmosféry mezilidských vztahů uvnitř společnosti.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1849453  Datum zveřejnění: 28.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 50000 Kč/měsíc, + prémie za realizované zakázky