Manažer logistiky - pozice jednatele ž/m

IVENTA Slovakia Management Consulting, s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zodpovědnost za výsledky v oblasti dopravy a logistiky na úrovni jednatele
• Zodpovědnost za rozvoj dopravy, logistiky společnosti a rozvoj firemních procesů
• Optimalizace nákladů a logistických procesů (snižování nákladů), zodpovědnost za vývoj
• Péče o vztahy s externími přepravci, zákazníky i s poskytovateli služeb
• Vedení a rozvoj zaměstnanců (disciplinárně i metodicky) v oblasti logistiky cca. 70 zaměstnanců - 65 řidičů + 5 dispečerů
• Obsluha dodavatelského řetězce na bázi podnikohospodářských úkolů
• Zajištění dostatečné dostupnosti vozidel, náhradních řešení aj.
• Kontrola nákladů a efektivnosti pohybu vozového parku
• Zlepšování výkonu logistiky neustálým rozvojem firemních procesů
• Dohled nad dodržováním bezpečí a pořádku
• Pravidelný reporting a zpracování plánovaných opatření

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Osobní a profesní růst v nadnárodní společnsoti
• Odpovídající platové ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Naším klientem je jeden z největších a nejmodernějších výrobců velkoplošných materiálů na bázi dřeva v Evropě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání technického nebo ekonomického směru
• Prokazatelná zkušenost s prací na řídící pozici v logistice minimálně 5 let
• Prokazatelná zkušenost s prací v nadnárodmí společnosti
• Know-how z projektového managementu a řízení logistických toků ve spol. s výrobní sférou
• Zkušenost ve společnosti s velkým objemem expedice výhodou
• Dobrá znalost německého nebo anglického jazyka
• Schopnost inovace a hledání řešení, schopnost rychle anylyzovat a rozhodovat se
• Pozitivní přístup, proaktivní myšlení a jednání, orientace na zákazníka, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, potřeba seberozvoje
• Organizační talent, integrativní osobnost s výbornými komunikačními schopnostmi
• Schopnost se prosadit, dobré vystupování, teamový hráč, orientace na úspěch, vysoká sebemotivace
• Dynamičnost, flexibilita, „Hands on Mentality”
• Schopnost pracovat samostatně a spolehlivě s orientací na cíl

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IVENTA je jednou z předních společností v oblasti personálního poradenství. Dlouholeté působení na trhu, rozsáhlé mezinárodní know how a vysoká profesionalita poskytovaných služeb přispívají ke spokojenosti našich klientů při obsazování manažerských pozic.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1918058  Datum zveřejnění: 5.12.2014