Technici počítačových sítí a systémů

J e d n o t a , spotřební družstvo v Tachově (MPSV)

Místo práce
Prokopa Velikého 497, 347 01 Tachov, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici počítačových sítí a systémů (35130)

Pracoviště a kontakty

Firma:J e d n o t a , spotřební družstvo v Tachově, IČ 00032018
Pracoviště:J e d n o t a , spotřební družstvo v Tachově, Prokopa Velikého 497, 347 01 Tachov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: ústředí Tachov, Prokopa Velikého 497
JEDNOTA, spotřební družstvo v Tachově v y h l a š u j e výběrové řízení na funkci - referenta informační a výpočetní techniky ( IT ), s nástupem do zaměstnání od června 2017.

Požadujeme SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na informatiku a výpočetní techniku , řidičský průkaz skupiny B, flexibilitu, pečlivost.
Znalostní požadavky:
Datové sítě - nastavení modemů, routerů, switchů,koncových prvků, optimalizace provozu datové sítě, zabezpečení
SW - instalace, nastavení severů windows a linux v síti, instalace, nastavení stanic windows a linux v síti, práce s MS Office od verze 2003, zaškolování nových zaměstnanců, základy programování v Excelu, tvorba dávkových souborů, řešení problémů uživatelů po stránce SW i HW, zálohování dat, bezpečnost
HW - instalace jednotlivých komponent do PC (RAM, přídavné karty, výměna zdroje), připojení a nastavení periferií (tiskárny,kopírky,skenery,váhy,terminály,NASy), údržba a drobné mechanické opravy HW (PC,tiskárny,šuplíky,skenery,zál.zdroje).

Nabízíme dobré platové podmínky, příspěvek na stravu.

Profesní životopisy s uvedením kontaktu prosím zasílejte na adresu Jednota SD v Tachově, Prokopa Velikého 497, 347 38 Tachov, emailem na adresu [email protected]. Případné dotazy zodpoví na tel.č. 374752526 pí. Kožuchová. Uzávěrka přijímání životopisů je 21.4.2017.

Poslední změna:2017-05-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tachov

číslo volného místa: 12465130792

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - prezentační software
Práce s PC - plánovací software
Práce s PC - databázové systémy
Práce s PC - grafické programy
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B