Opatrovateľka – pomoc v domácnosti

J.H. International Personaldienstleistung

Miesto práce
Frankfurt, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
10.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
1650 - 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

: Pre dobre situovanu rodinu- mazelsky par hladame oparovatelku hlavne pre pani – 78 rokov, ktora ma pociatocnu demenciu. Nastup podla dohody – november 2014.
Do teraz bol manzelsky par samostatny, manzel varil a nakupoval. Pani chodi na prechadzky so psom zatial sama. Potrebuje spolocnost, opateru a vedenie domacnosti. K dispozicii je auto, dom 400 m2, zahrada, fyzioterapia, zahradnik, upratovacka.

- Praca je mozna na zmluvu alebo na zivnost.
- Pracovne miesto je mozne aj pre manzelsky par, kde muz by prevzal pracu v zahrade, odpratavanie snehu, nakupy a pod.
Platove podmienky su zavisle na zdravotnom stave a Pflegestufe. Momentalne Pflegestufe 0. Minimalne 1650,- EUR mesiac (v pripade zivnosti ) plus cestovne. Turnusy podla dohody.
Prosim zasielajte nam svoje kompletne podklady meilom na [email protected]
JHI Personaldienstleistung
www.personaljhi.de
Mobil: 0049-1605856594
- Zivotopis v nemcine s fotkou, pripadne viac fotiek
- Uvedte svoje skusenosti a zrucnosti, zaujmy,
- Vysvedcenie, zivnostensky list, referencie
- Uvedte termin nastupu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

privatne

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

: vybornu znalost nemciny – B1-C1
- Znalosti a skusensoti s demenciou, zdravot. Vzdelanie alebo opatrovatelsky kurz
- Prijemne a vystupovanie, komunikacne schopnosti, etiketa, stolovanie
- Varenie – nieje stale nutne, zdrave stravovanie, pripadne pre manzela indicka kuchyna
- Zodpovednost za chod domacnosti, organizacacne schopnosti a udrziavanie domu

Sprostredkovanie personálu, poradenstvo a personálny lízing predovšetkým medicínskeho personálu pre našich obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1910787  Datum zveřejnění: 27.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1650 - 2000 EUR/mesiac