Zámočník ZM1

J&K Jobs s.r.o.

Miesto práce
Okres Kutná Hora
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
12.05.2014
Mzdové podmienky (brutto)
110 - 130 Kč/mesiac, v čistém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výroba rámov, kabín na pracovné stroje/valce, bagre atď.../Skladanie kabín podľa výkresu ,bodovanie s CO2

Zamestnanecké výhody, benefity

ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

výhoda u zámočníka prax vo zváraní bodové zvary 3-4cm, za ovládanie zvárania CO2+výkresy je príplatok, životopisy posielať do mailu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Hlavní specializací firmy je kovovýroba, kterou provádí dle přání zákazníka. Tato zakázková výroba je zajišťována včetně povrchové úpravy (práškové lakování, tryskání). Ve firmě probíhá kovovýroba s využitím bohatých zkušeností, které v oboru máme. Ať už potřebujete výpalky, svařence či další výrobky, můžeme se zaručit, že zakázková výroba z kovu proběhne přesně dle vašich představ

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

ovládanie výkresovej dokumentácie nutnosť,prax vo zváraní CO2-preukaz ZM1 výhodou, samostatnosť,

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Společnost J&K Jobs je personální agentura především v oboru strojírenství. Pokud práci nabízíte nebo práci hledáte, jsme tu pro Vás. Naší specializací je zprostředkování zaměstnanců na pracovní pozice dle nabídky práce. Práci zprostředkováváme především ve strojírenském, automobilovém, elektronickém a stavebním průmyslu. Hledáme především zaměstnance na pozice: svářeč, obráběče kovů, řidiče vysokozdvižných vozíků. Sídlo naší společnosti je v Jablunkově, ale působíme po celé ČR. Pomůžeme vám získat zaměstnání.

Volná místa nabízíme jak odborným pracovníkům s praxí tak zájemcům o pomocné práce.
Našim klientům pomáháme řešit problém dočasného přidělení zaměstnanců jak i jejich nedostatek v daném regionu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 1713523  Datum zveřejnění: 11.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 110 - 130 Kč/mesiac, v čistém