Mistři montážní skupiny

J&M SOLVERE DEBES, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
798 27 Němčice nad Hanou, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2015-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví (31230)

Pracoviště a kontakty

Firma:J&M SOLVERE DEBES, spol. s r.o., IČ 02419963
Pracoviště:J&M SOLVERE DEBES, spol. s r.o. - Němčice nad Hanou, Němčice nad Hanou, 798 27 Němčice nad Hanou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2015-09-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V rámci rozšíření naší společnosti příjmeme do našeho kolektivu Mistra montážní skupiny, který si za naší pomoci vybuduje vlastní montážní tým. Zabýváme se výstavbou konstrukcí hal, jejich opláštění, montáží technologií aj, která není totožná se stavbou např. rodinného domu. Požadujeme: ŘP sk. B, praxi v oboru, orientaci v projektové dokumentaci, statické dokumentaci aj. Odolnost vůči stresu je samozřejmostí. Nabízíme: zázemí ve stabilní společnosti, která se neustále rozvíjí. Vedení nebude zasahovat do tvůrčích schopností Mistra. Jedenkrát ročně ozdravný pobyt ve východních Čechách. Výhody: zázemí v prosperující společnosti, která nabízím osobní rozvoj. Možnost vyplácení týdně. Možnost ubytování v areálu společnosti. Místo výkonu práce: celá ČR. PD: Po-Pá v rozmezí 7:00(7:30)-19:00 hod.

Poslední změna:2015-07-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 8952670776

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání