Bankovní / realitní specialista OK POINT Vinohrady

Jakub Novotný

Vinohradská 101, Praha - OK POINT mBank Vinohrady, Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
09.04.2017
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 100000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HLEDÁTE ŽIVOTNÍ PŘÍLEŽITOST NASTARTOVAT SVOJÍ KARIÉRU?
Chyťte Vaší příležitost pevně do Vašich rukou!

Lepší podmínky nikde nenajdete! Jsme nejvýkonnější OK POINT v České republice a připravujeme miliardový realitní projekt!

Teď a tady přišla největší příležitost Vašeho života!

Náplň Vaší práce
• Poskytování kvalitního a profesionálního poradenství v oblasti financí a realit
• Příležitost zobchodovat jeden z největších developerských projektů v ČR!
• Příležitost pracovat v nejvýkonnějším OK POINT mBANK v ČR!
• Plánování a realizace akviziční činnosti
• Identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení
• Zpracování klientské dokumentace
• Budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty
• Odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
• Praxe v oblasti péče o klienty a prodeji služeb výhodou
• Příjemné vystupování, prezentační a organizační schopnosti
• Prodejní a komunikační dovednosti výhodou
• Znalost bankovních produktů výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

• stabilní a jistou mzdu
• přátelský a vstřícný kolektiv a jedinečné vedení
• možnost dosáhnout na 6-ti číslicový měsíční výdělek díky osobnímu nasazení
• neuvěřitelné možnosti kariérního růstu
• kombinaci mzdové jistoty se systémem odměn za každý obchod
• zázemí silné společnosti
• velmi dobré obchodní příležitosti
• jedinečné obchodní místo
• široká škála benefitů spojená se silným zázemím BROKER CONSULTING a mBANK (např. zvýhodněné automobily atd.)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OK POINT je unikátní místo, kde získáte peníze navíc díky unikátnímu propojení finančního plánování, nízkopoplatkového bankovnictví a kvalitních realitních služeb.

Užijte si komfortní prostor, profesionalitu našich konzultantů a nejmodernější technologie. OK POINT je místo, kde vaše potřeby stojí na prvním místě.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2987715  Datum zveřejnění: 27.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 100000