Pomocný technik

Jan Polata (MPSV)

Místo práce
Petrovická 440, 399 01 Milevsko, Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-24
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici (3115)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jan Polata, IČ 11314044
Pracoviště:Petrovická 440, 399 01 Milevsko 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-24
Mzdové rozpětí:od 17000 do 21000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- Tvorba technické dokumentace pro zákazníky ve spolupráci s konstrukční kanceláří a výrobním úsekem
- Podpora konstrukční kanceláře ve smyslu administrativně technických úkonů

Požadujeme:
- Znalost technických výkresů
- Základní znalost práce na PC (MS WORD, MS EXCEL, MS OUTLOOK)

Vítáme:
- Znalost cizích jazyků vítána (ANJ / NEJ / RUJ )
- Znalost práce se software Inventor a AutoCAD vítána
- Praxe z oboru vítána

Nabízíme:
- Nástupní mzdu 17 000-21 000,- Kč dle zkušeností
- Práci ve stabilní společnost s kvalitním zázemím
- Možnost dotovaných obědů v areálu společnosti

Kontakt na tel.: 382 567 333, 721 834 908, e-mail: [email protected] nebo osobně doručit životopis do sídla firmy (pí. Poulíčková)

Poslední změna:2017-05-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek

číslo volného místa: 12734900790

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Jiné