Asistent/ka prodeje

Jana Švarcová (MPSV)

Místo práce
Libušina 186, 391 65 Bechyně, Okres Tábor
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-16
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie (52235)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jana Švarcová, IČ 76320359
Pracoviště:Dětská obuv Botonožka, Libušina 186, 39165 Bechyně

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-16
Mzdové rozpětí:od 12000 do 13000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Práce zahrnuje:
- každodenní práci s malými dětmi a jejich rodiči
- odborné poradenství při výběru vhodné obuvi
- práci na pokladně
- péči o prodejnu
- příjem a doplňování zboží
- pracovní doba: 9-12; 13,30-17 hod; so: 9-11 hod
Požadujeme :
- kladný vztah k dětem
- příjemné vystupování, preciznost, trpělivost
- schopnost práce ve stresu, hbitost, samostatnost
- znalost práce na PC podmínkou
- znalost programu Pohoda výhodou
Nabízíme :
- dlouhodobou práci
- volno o svátcích a nedělích (cca 2x měsíčně sobota dopoledne 2 hodiny)
- příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosférou
zaměstnaneckou slevu na zboží v prodejně

Poslední změna:2017-02-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tábor

číslo volného místa: 12109590775

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou