Rozpočtář(ka) - kalkulant staveb

JAPSTAV MORAVA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
449, 742 21 Kopřivnice, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů (33137)

Pracoviště a kontakty

Firma:JAPSTAV MORAVA s.r.o., IČ 25824783
Pracoviště:Lubina 449, 742 21 Kopřivnice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-06-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z:24.2.2016. a.: 4.5.2016. Minimálně SŠ vzdělání stavebního směru, praxe v oboru min. 3let,velmi dobrá znalost práce na PC - Microsoft Office, URS-KROS, řidičský průkaz skupiny B, aktivní přístup, časová flexibilita, znalost stavebního materiálu a konstrukcí, technické myšlení, zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost.
Náplň práce: oceňování stavebních prací v programu KROS plus, komunikace s investory, subdodavateli, projektanty.
Nabízíme: práci a zázemí ve stabilní společnosti, příležitost k seberealizaci, možnost osobního rozvoje, služební automobil, mobilní telefon, stravenky, bonusy.
Místo výkonu práce kancelář v sídle firmy JAPSTAV MORAVA s.r.o., Lubina 449, Kopřivnice + objíždění staveb po okrese Nový Jičín.
Hlaste se na tel.: 608 772 951 (8:00- 16:00hod.) nebo na e-mail: [email protected].

Poslední změna:2016-05-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 10297190783

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou