Prodejce/-kyně kuchyní

Jaromír Matouš (MPSV)

Pražská třída 775, 500 04 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-15
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Návrháři interiérů (34322)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jaromír Matouš, IČ 88001652
Pracoviště:STYLbyt, Pražská třída 775/19, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-15
Mzdové rozpětí:od 15000 do 27000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRODEJCE/-KYNĚ KUCHYNÍ
- PP na dobu neurčitou (nebo na DPP/DPČ), nástup od 15. 1. 2017
- Náplň práce: prodej kvalitních českých kuchyní se zárukou 5let, včetně elektrospotřebičů světových značek v kuchyňském studiu "STYLBYT" v Hradci Králové. Dále doplňkově vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny a dětské pokoje vše na míru podle přání zákazníka.
- Po dobu 6-12 měsíců budete mít k ruce zkušeného prodejce, který Vás zaučí. Prodejce budete mít k dispozici i po zaškolení. Nabízíme Vám téměř neomezené možnosti kreativity, samostatně zakázku zpracovat a kontrolovat její průběh.
- Práce vhodná pro: designéry, osoby se zájmem a citem pro estetiku ladění nábytku v interiéru.
- Požadujeme: SŠ, VŠ vzdělání v oboru designu, nebo nábytku. Pokud nemáte toto vzdělání, ale máte o takovou práci zájem, i tak se přihlaste do výběrového řízení. Znalost práce s počítačem je nutností. Výhodou, nikoli podmínkou, je znalost jakýchkoli kreslících programů. Dále požadujeme vlídné, příjemné vystupování. Samostatnost a zodpovědnost při práci na projektu včetně časové flexibility.
- Pracovní dobu přizpůsobíme k oboustranné spokojenosti.
- Odměna: základ + % ze zakázek, kdo je schopen více zpracovat, může více vydělat. Transparentní a spravedlivé odměňování. V tomto oboru pracujeme již více jak 20 let, tudíž máme mnoho zkušeností.
- V případě vážného zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na e-mail: [email protected], v předmětu uveďte pozice: prodejce kuchyní.
- Kontaktní osoba: Ladislava Sílová, tel.: 728 484 158 od 8:30 do 15:00 hod. Odpovíme všem uchazečům, kteří zašlou životopis na e-mail. Dokud nesmažeme inzerát, místo je volné.

Poslední změna:2016-12-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11836370778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou