Administrativní pracovník/-ice

Jaromír Matouš (MPSV)

Místo práce
Okružní 245, 551 02 Jaroměř, Okres Náchod
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-05
Mzdové podmínky (brutto)
8000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jaromír Matouš, IČ 88001652
Pracoviště:Okružní 245, Josefov, 551 02 Jaroměř 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-05
Mzdové rozpětí:od 8000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: STYLBYT; Okružní 245, 551 02 Jaroměř - Josefov.
Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), v případě dobré spolupráce bude následovat prodloužení na dobu neurčitou. Jedná se o zkrácený pracovní úvazek, počet hodin i dní dle vzájemné dohody (min. 20 hod. týdně).
Hrubá měsíční mzda od 8.000,- Kč závisí na počtu odpracovaných hodin + prémie + příspěvek na oběd.
Zaměstnavatel má zájem o dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce: evidence skladu příjem/výdej v PC programu POHODA (zaměstnavatel Vás zaučí); zajištění objednávek, kontrola a urgence; manuální přebírání drobného zboží; korespondence, práce s internetem; návštěvy automobilem - pošta, KB, FÚ, mezisklad, Hradec Králové; průběžný úklid kanceláře.
Nejedná se o práci účetní, tu má zaměstnavatel externí.

Požadavky: výpis z rejstříku trestů; min. vzdělání SŠ s maturitou v jakémkoli oboru; administrativní zkušenosti, nebo ekonomické vzdělání výhodou; samostatnost, zodpovědnost, pečlivost; chuť učit se novým věcem; znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, internet); schopnost zvládat práci pod občasným tlakem (začínající firma); schopnost pracovat na více úkolech současně; řidičské oprávnění sk. B; praxe min. 3 roky v jakémkoli oboru.

Kontakt - zájemci zasílejte své životopisy na e-mail: [email protected], do předmětu uveďte "administrativa". Zaměstnavatel preferuje první kontakt e-mailem.

Poslední změna:2017-05-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Náchod

číslo volného místa: 12767380755

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, (MS Excel, MS Word, internet)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné, min. 3 roky praxe v jakémkoli oboru