Poradce stávajících klientů

Jaroslav Koprla

Místo práce
Zlín, Okres Zlín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmínky (brutto)
25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Největší stavební spořitelna v České republice vyhlašuje výběrové řízení na pozici - Poradce pro stávající klientelu.

Každý náš klient má 1x za rok předplacený servis od poradce naší spořitelny. Náplní Vaší práce tedy bude tento servis klientovi poskytnout. Pomoci a poradit mu v produktech naší spořitelny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Líbilo by se Vám si plánovat pracovní dobu samostatně?
U nás si zakládáme na tom, že každý máme jiné priority a času je málo. Proto si pracovní dobu nastavujme podle sebe a tak, jak potřebujeme.

Máte obavu z toho, že se v bankovnictví neorientujete?
Trochu můžete a je dobré, že máte sebe-náhled. Každopádně Vám s tím rádi pomůžeme. Zaplatíme Vám školení a poskytneme manažera, který Vám bude pomáhat nejméně prvních 6 měsíců.

Nebaví vás, že i kdybyste se v práci rozkrájeli, nikdo to neocení a už vůbec ne penězi?
V tom případě, se Vám bude u nás velmi líbit. Máme jednoduchý a vysoký systém provizí a odměn.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Záleží nám hlavně na třech věcech, které jsou pro nás důležité.

Usmíváte se rádi?
My ano a proto hledáme stejné povahy.

Nedělá Vám problém mluvit s lidmi?
Náplní Vaší práce bude právě toto. Tedy mluvit s našimi klienty.

Máte maturitu či vyšší vzdělání?
Pokud ano a dočetl jste se až sem, splnil jste 3 hlavní kritéria pro práci u nás.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Největší stavební spořitelna v České republice

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2906022  Datum zveřejnění: 24.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000