Vydělej si! Skvělá příležitost pro obchodní zástupce

JAVA REAL, s.r.o.

Místo práce
Tyršova 7, 120 00 Praha 2, Česká republika
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
03.08.2015
Mzdové podmínky (brutto)
kolik si vyděláš, tolik máš - strop neexistuje

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V současnosti rozšiřujeme prodejní síť obchodních zástupců do prodejní sítě Miluji. Přijímáme nové OZ i ve tvém regionu.

Náplní činnosti OZ je uzavírání smluv s koncovými odběrateli z řad organizací od obchodních společností a výrobních podniků přes veřejnou správu a zdravotnictví po malé kanceláře, ale odběrateli mohou být i domácnosti.

Hlavním produktem je mimořádně chutná voda exkluzivní značky Miluji poskytované za atraktivní ceny se zajímavou marží.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení závislé na výkonu
- úvodní zaškolení a průběžné vzdělávání
- podporu v podobě katalogů a propagačních materiálů
- účast na neformálních firemních akcích
- atraktivní mimořádné odměny pro nejlepší
- osobnostní a kariérní růst
- nástup ihned

Informace o náboru

Pošlete životopis s fotografií a kontaktními údaji nebo nás kontaktujte prostřednictvím náborové stránky www.vydelej.si.

Ozveme se všem a každého uchazeče pozveme na osobní pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Našim klientem je výrobce a distributor mimořádně kvalitní vody exkluzivní značky Miluji a dalších produktů, společnost Evropské vody.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Obchod

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
- solidní vystupování a slušné jednání
- spolehlivost, flexibilitu, aktivitu a loajalitu
- trestní bezúhonnost

Zkušenost na pozici obchodního zástupce je výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Byznys je náš život.
Vyhledáváme a tvoříme obchodní příležitosti.
Budujeme trvalé partnerské vztahy založené na tradičních hodnotách.
Pomůžeme nastartovat i váš byznys!
ID: 2121490  Datum zveřejnění: 25.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: kolik si vyděláš, tolik máš - strop neexistuje