Data Consultant - Ostrava

Javlin a.s.

Místo práce
právě otevíráme novou pobočku v Ostravě, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat

• pracovat na zákaznických projektech – analyzovat business požadavky.
• vymýšlet technicky náročná řešení.
• pracovat s rozličnými technologiemi (CloverETL, všechny myslitelné DTB, Linux/Unix, REST a SOAP webové služby, XML, Java atd.),
• zpracovávat data prostřednictvím vlastního grafického ETL nástroje.
• pomáhat vylepšovat náš produkt.
• podílet se na tvorbě technické dokumentace.
• komunikovat denně v angličtině a
• po zapracování je zde možnost odjet pracovat do jedné z našich poboček v Londýně nebo Washingtonu, DC.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme

• otevřené a přátelské prostředí
• po zaškolení možnost přesunu do jedné z našich poboček do Londýna, Washingtonu DC
• spolupráce s Akademií věd, univerzitami
• rozšiřování znalostí v IT technologií
• 5 týdnů dovolené
• firemní akce (lyžování, voda apod.)
• příspěvek na dovolenou, sport, kulturní akce atd.
• stravenky, sickdays, mobilní telefon a mnoho dalších věcí

Klíčová slova:
ETL Senior Consultant, Senior Consultant, Data Integration Consultant, ETL, ETL nástroje, integrace dat, transformace dat, migrace dat, validace dat, ETL Consultant, zpracování dat, Senior Consultant, Konzultant, DTB, databáze

Informace o náboru

Váš ideální profil

• znáte libovolné ETL nástroje
• znáte Linux/Unix
• pracoval/a jste s databázemi (SQL / Oracle)
• máte povědomí o programovacích jazycích – čtení, algoritmizace - např. v shellu, javě, php apod.
• máte obecný přehled v IT
• rádi používáte angličtinu (min B2)
• výhodou zkušenost s BI
• práce Vás těší

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme jednou z mála nezávislých českých firem vyvíjející vlastní enterprise platformu pro datovou integraci - CloverETL, se kterým úspěšně ve světě konkurujeme produktům špičkových mezinárodních firem. Pohybujeme se v oblasti datové integrace, ETL, datové kvality a business intelligence. Náš produkt CloverETL používají tisíce zákazníků, zejména v Severní Americe a západní Evropě. Sídlíme v Praze, máme pobočky v Brně, USA (Washington DC) a UK (London).

Adresa společnosti

Javlin a.s.
Vinohradská 174
130 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Lenka Belancová
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2789269   Datum zveřejnění: 5.12.2016