Zástupce/zástupkyně vedoucí prodejny

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově (MPSV)

Místo práce
21, 683 01 Tučapy, Okres Vyškov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách (52220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jednota, spotřební družstvo v Mikulově, IČ 00032247
Pracoviště:Jednota, spotřební družstvo v Mikulově, prodejna Tučapy, Tučapy 21, 683 01 Rousínov u Vyškova

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dělené směny
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: vzdělání vyučení v oboru prodavač, obchodník výhodou, praxe v maloobchodní činnosti min. 1 rok, zkušenosti s vedením a řízením zaměstnanců, kultivované vystupování, kladný vztah a vysoká míra úslužnosti k zákazníkům, znalosti a dovednosti práce se zbožím
Popis práce: nástup dohodou, řízení činnosti maloobchodní prodejny a podřízených zaměstnanců, organizace práce a pracovních procesů
Zaměstnavatel nabízí: zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti, stálý výdělek za dobře odvedenou práci, příspěvek na dovolenou, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na stravování, příplatky za práci o víkendu nad rámec zákona
Kontakt: Bc. Lucie Skácelová, tel: 519 500 958, e-mail: [email protected], více informací na www.jednota.cz v sekci O nás - Kariéra u nás

Poslední změna:2017-02-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vyškov

číslo volného místa: 12171430797

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání